Početna

 

TAKMIČENJA

 

EKSTERNA MATURA

 

Dobro došli na Web stranicu OŠ „Osman Nuri Hadžić“

Oglasna ploča

OBAVJEŠTENJE

 

Smjernice - nasilje ...više

Spisak udžbenika u školskoj 2015/ 16. godini...više

O G L A S - II UPISNI ROK o evidentiranju djece – školskih obveznika za upis

u prvi razred DEVETOGODIŠNJEG obrazovanja u šk. 2015/2016. godini ...više

Obavještenje za roditelje budućih prvačića...više

Kalendar polaganja eksterne mature...više

Javni poziv za dostavu ponude za realizaciju eskurzije IX razreda i izvedbeni plan i program...više

Produženi boravak za učenike nižih odjeljenja ...više

Spisak udžbenika za 2014/2015 školsku godinu... više

Kalendar polaganja eksterne mature i druge aktivnosti...više

Eksterna matura - Vodiči za eksternu maturu 2014...više

Rezultati ostvareni na probnom testiranju (eksterna matura)...više

Protokol komunikacije roditelja i uposlenika...više

Kućni red... više

Raspored zvonjenja

ČAS
POČINJE
ZAVRŠAVA
1
08:00
08:45
2
08:50
09:35
3
09:40
10:25
4
10:45
11:30
5
11:35
12:20
6
12:25
13:10
SEKCIJE
13:15
14:00

 

Konsultacija sa nastavnicima su prvog utorka u mjesecu u 18h.

Škola budućnosti ...više

 

 

Posjeta Delegaciji Evropske unije i Uredu specijalnog prestavnika EU u BiH... više

Strip pod klupu ili na klupu...više

Učenički radovi... više

 

 

 

Dan škole.. više

Produženi boravak ...više

Praktična nastava iz hemije ...više

 

 

Početak saradnje s Desetom osnovnom školom iz Beča, Austrija ... više

 

 

Dan nezavisnosti BiH... više

Skola u prirodi...više

Obilazak Sarajevskog aerodroma... više

 

Posjetili smo Sajam knjige i učila ...više

Zerina Tanović (Najperspektivniji sportista Kantona Sarajevo)

Ema Salkić (Ritmička gimnastika) ... više

 

Adna Borić

Taekwondo WTF...više

 

Adna Osmanagić

Gimnastičarka ...više

 

KONSULTACIJE NASTAVNIKA SA RODITELJIMA

Redni broj

NASTAVNIK

DAN I VRIJEME

 

1

KRIJEŠTORAC FATIMA

CETVRTAK 13:00-13:30

2

ČELIK MERSIJA

CETVRTAK 12:30-13:00

3

REDŽIĆ ALMA

UTORAK 11:35-12:20

4

SARIĆ SANJA

SRIJEDA 12:25-13:10

5

MLIDRAG DAJANA

UTORAK 12:25-13:10

6

DŽANANOVIC MUHIDIN

PONEDJELJAK 13:10-14:00

7

MEŠIĆ MUNIRA

CETVRTAK 13:10-13:40

8

PREVLJAK HARISA

SRIJEDA 12:30-13:00

9

MUJČINOVIĆ MAHIR

CETVRTAK 12:25-13:00

10

KRŠLAK EMIRA

PONEDJELJAK 12:30-13:10

11

NAMGALIJA MAIDA

SRIJEDA 13:15-14:00

12

BEZDROB SANJIN

SRIJEDA 13:15-13:45

13

BIČIĆ SAIBA

SRIJEDA 12:20-13:10

14

MRĐA SMILJA

SRIJEDA 12:20-13:10

15

KAPO HANIFA

CETVRTAK 12:30-13:00

17

KADRIĆ BAHRIJA

PETAK 13:10-13:40

18

HELIĆ AMINA

CETVRTAK 11:35-12:20

19

TABAK SEMIR

SRIJEDA 13:15-13:45

20

HASANOVIĆ JASMINA

SRIJEDA 13:15-14:00

21

ATIĆ ALMEDINA

UTORAK 12:25-13:10

22

HAMAMDŽIĆŠEJLA

SVAKI DAN POSLIJE NASTAVE

23

DŽANANOVIĆ ULFETA

PONEDJELJAK 12:25-13:00

24

DŽINDO HATIDŽA

PONEDJELJAK 12:25-13:00

25

ŠEHOVIĆ SENADA

PETAK 11:25-13:00

26

ĐOGIĆ MAHMUT

PETAK 11:25-13:00

27

JALOVIČIĆ SABINA

PETAK 11:25-13:00

28

BICAKČIĆ ENKA

UTORAK 12:25-13:00

29

KORJENIĆ ERNA

UTORAK 12:25-13:00

30

VLAHOVLJAK INES

UTORAK 12:25-13:00

31

LAPANDIĆ AIDA

PETAK 11:25-13:00

32

ŠUMAN NUSHADA

SRIJEDA 13:15-13:45

33

LJAJIĆ NAFIJA

UTORAK 11:45-12:15

34

ROVČANIN ISMAIL

UTORAK 8:50-9:30

35

PUTEŠ HARIS

CETVRTAK 11:30-12:13:00

36

BAGARA MARIJANA

PONEDJELJAK 12:25-13:00

 

 

Skola.ba
Ministarstvo obrazovanja i nauke
JHasanovic